Neden TR.com.tr ?


TR.com.tr
Türk insanına hitap eden, Türkiye  ve yurtdışından her Türk’ün severek ve isteyerek kullanabileceği  E-Posta, Web Sitesi, Alan Barındırma hizmetleri sunan özel bir servistir.
Günümüzde sayıları her geçen gün hızla artan birçok internet sitesi, ücretsiz e-posta uzantılı mail adresleri ile yapılan  üyelik veya iş müraacatı taleplerini artık ciddiye almamaya, hatta bu tarz ücretsiz e-mail uzantıları ile yapılan gönderimleri sunucularında engellemeye başlamışlardır.

Kişilerin ücretsiz alınmış e-posta hesapları, servis sağlayıcıları tarafından her an değişik nedenlerle tek taraflı olarak kesilebilmekte veya geçici süre ile askıya alınmakta, bu durum internette ciddi bir e-mail adresi enflasyonu oluşmasına, hemen her kişinin değişik uzantılı birden fazla gereksiz e-mail adresi hesabı sahibi olmasına sebep olmaktadır.

E-Posta hizmetimizi diğer birçok ücretsiz e-mail sağlayıcılarından ayıran en önemli özelliklerden biri olan POP3 desteği ile, e-mail hesabınızı TR.com.tr sayfasına her defasında girmeye gerek kalmadan, evinizdeki veya işyerinizdeki bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bu özellik ile istediğiniz zaman bilgisayarınızda kurulu Outlook Express, Microsoft Outlook gibi e-mail programları vasıtası ile mail alıp gönderebilir, önemli maillerinizi kendi bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Cep Mail ile cep telefonunuzda yapacağınız kolay bir ayar ile, cep telefonunuz ile istediğiniz yerden e-postalarınıza ulaşabilecek, mail alıp gönderebileceksiniz. POP3 desteği, sunucularımızda size ayrılan en düşük paket olan 100 MB alan kapasitesinde bile, her daim müsait ve yeterli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. 

Yıllık *29 YTL + KDV den başlayan üyelik bedeli ile sizi birçok zahmetden bir çırpıda kurtarıyoruz.
( *Web Siteniz + 10 MB Web Alanı ( Hosting ) + 100 MB E-Posta)

İnternet vazgeçilmez iletişim araçlarından biri olarak yerini almıştır.
Bireylerin, küçük ve orta ölçekli firmaların web sitesi sahibi olmaları bir gereklilik olarak ortaya çıkmaktadır.

Özellikle, Limited ve A.Ş. gibi  sermaye şirketlerine yönelik çıkan yeni kanunlar ile, her sermaye şirketinin bir web sitesine sahip olma ve web sitesinde şirket hakkında alınan karar ve raporları duyuru olarak yayınlama zorunluluğu getirilmektedir. Buna uymayan şirketlere ceza uygulanması kanun ile hükme bağlanmaktadır.

İnternette bir birey olarak kendinizi ifade etmek, düşüncelerinizi, projelerinizi herkes ile paylaşmak mı istiyorsunuz ?
Bir firmanız var, hem ekonomik hem de profesyonel bir altyapı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir web sitesine ihtiyaç mı duyuyorsunuz ?

Kişisel kullanım için yıllık sadece 29 YTL.+KDV, kurumsal kullanım için yıllık sadece 99 YTL.+ KDV den başlayan oldukça ekonomik ücretler ile www.isminiz.tr.com.tr veya www.isminiz.com vb. Alan İsmi + Web Sitesi + Hosting ve E-Posta servislerimizden hemen istifade edebilir, aynı gün Web Sitenizi yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Artık siz de internette ,

Sizin  E-postanız    ve

Sizin  Web Siteniz  ile yer alın...